e-mail: info@adex-okna.pl
Nr tel.: +48 737 498 773

de en pl

O firmie

Logo ADEXJesteśmy firmą z 21–letnim doświadczeniem. Rozpoczynając działalność w 1996 roku, ukierunkowaliśmy ją na branżę stolarki okiennej, by teraz z dumą powoływać się na ponad dziesięć tysięcy zadowolonych Klientów. Od roku 2000 postawiliśmy na współpracę z wiodącą prymat firmą DRUTEX S.A., której okna wybierają Państwo najczęściej.

Świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, wspólnot mieszkaniowych, pensjonatów, przedsiębiorstw budowlanych czy instytucji państwowych; na terenie całego Śląska oraz poza granicami kraju (Austria, Czechy, Niemcy). Fachowe doradztwo techniczne, kompleksowe usługi montażowe i serwisowe, terminowość oraz kompetencja personelu – to jedne z wielu atrybutów naszej firmy, dzięki którym jesteśmy najczęściej wybieranym tego typu punktem w regionie.

Produkty

Drutex - partner biznesowyWskutek wieloletniej współpracy z czołowymi producentami okien, drzwi, rolet i bram, możemy zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Szerokość asortymentu gwarantuje wybór dorównujący Państwa wymaganiom.

Przejdź do oferty »

Kontakt i lokalizacja firmy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy, mieszącej się w Żorach przy ulicy Rybnickiej 109. Niemniej jednak, w celu uzyskania szczegółów ofertowych lub umówienia się na bezpłatny pomiar, zachęcamy również do kontaktu drogą e-mailową bądź telefoniczną.

FHU "ADEX" Ryszard Moroń

ul. Rybnicka 109
44-240, Żory

Nr tel.: +48 737 498 773 lub +48 (32) 435 97 11
E-mail: info@adex-okna.pl

Przejdź do pełnej mapy dojazdu »